Zwycięski Pogrom! W Białkowie!

W dniu dzisiejszym Zjednoczeni Szczepanów udali się do Białkowa na spotkanie z tamtejszą drużyną Czarnych Białków. Mecz ten miał być spotkaniem o przerwanie serii dwóch porażek.

Zjednoczeni rozegrali Bardzo Dobra spotkanie pokonując gospodarz 6-0 (2-0) po bramkach D.Kowalskiego -3, R.Żyławego (bezpośredni z rzutu rożnego), M.Szczepaniaka i K.Kraszewskiego.

Początek spotkania nic nie wskazywał na tak dotkliwą porażkę gospodarzy Czarni grali agresywnie i mieli kilka dogodnych sytuacji na strzelenie bramki lecz Nasz bramkarz był w dobrej dyspozycji i nie dał się pokonać z upływem czasu Zjednoczeni przejeli inicjatywę i grali poprawnie rozbijając akcje gospodarzy a sami wyprowadzali groźne akcje pod bramką Gospodarzy. Nasi zawodnicy w tym dniu byli bardzo skuteczni i wygrali zasłużenie 6-0!

Zjednoczeni zagrali w dniu dzisiejszym jak na razie najlepsze spotkanie w tej rundzie grając szybko zdecydowanie a przede wszystkim skutecznie za co w imieniu wszystkich kibiców serdecznie dziękujemy. Było to najwyższe zwycięstwo wyjazdowe w historii meczów A-klasowych.