Przegrana z Zachodem Sobótka

Zjednoczeni Szczepanów w ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie drużynę Zachodu Sobótka.

Nasza Drużyna zanotowała drugą porażkę z rzędu przegrywając z Zachodem Sobótka 1-2 przegrywając do przerwy 2-0. Bramkę kontaktową w drugiej połowie zdobył z rzutu karnego Mariusz Stępień. Niestety Zjednoczeni mimo przewagi jednego zawodnika w końcówce spotkania nie potrafili doprowadzić do remisu. Bramki w tym spotkaniu straciliśmy po błędach indywidualnych w bloku defensywnym. Drużyna Zachodu  wygrała zasłużenie konstruując kilka ciekawych akcji, grając w osłabieniu przez 25min grała bardzo poprawnie nie pozwalając Zjednoczonym na zbyt wiele z dobrej strony pokazał się również bramkarz gości który w końcówce popisał się błyskotliwą interwencją która zapewniła Sobótce komplet punktów. W Naszej drużynie w tym spotkaniu zabrakło szczególnie gry skrzydłami która wcześniej była Naszą zaletą większość akcji próbowaliśmy przepchnąć środkiem boiska a to niestety nie zawsze nam wychodziło.

Za tydzień wyjazd do Białkowa więc zapowiada się znowu ciężka przeprawa mam nadzieje że zdołamy się zrewanżować Czarnym za porażkę na naszym boisku.