Przełamanie w Lubiążu!!

Zjednoczeni Szczepanów udali się w dniu dzisiejszym na mecz rozegrany awansem z 13-Kolejki z Odrą Lubiąż. Wygrali to spotkanie 1-3. Przełamując niemoc z ostatnich dwóch spotkań a trzema bramkami popisał się Dominik Kowalski.

Zjednoczeni zagrali to spotkanie z rozwagą i umiejętnie wykorzystywali swoje sytuacje. Na początku spotkania oddali inicjatywę gospodarzą którzy zagrali bardzo odważnie i w pierwszych fragmentach tego spotkania zepchnęli Zjednoczonych do defensywy jednak z upływem czasu to Zjednoczeni zaczęli dyktować warunki gry i przeważać. W końcówce spotkania Szczepanów za bardzo rozluźnił szyki i stracił bramkę.

Zjednoczeni wygrali to spotkanie zasłużenie. Zagrali znowu jako monolit grając jako zespół który jest jednością. W następnym spotkaniu gramy derby z Odrą Malczyce spodziewać się możemy ciekawego widowiska jak to bywa w takich spotkaniach, poza tym obydwie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli.