Odra Malczyce pokonana!

Zjednoczeni Szczepanów w ostatnim spotkaniu przed przerwą zimową podejmowali u siebie Odrę Malczyce.

Spotkanie mimo niesprzyjającej aury mogło podobać się zgromadzonej publiczności, tempo tego meczu było szybkie, można było również zobaczyć kilka ciekawych akcji. W pierwszej połowie tego spotkania to drużyna gości wyglądała trochę lepiej od gospodarzy oddała więcej strzałów i popełniała mniej błędów w obronie jednak to Zjednoczeni w ostatniej akcji pierwszej połowy zdołali strzelić bramkę ( Krystian Kraszewski dobił strzał Mariusza Stępnia) i do szatni schodziła z wynikiem 1-0.

Na drugą połowę Gospodarze wyszli bardzo podbudowani co przełożyło się na dużo lepszą grę całego zespołu. Odra chciała szybko wyrównać lecz pośpiech raczej im zaszkodził niż pomógł, było to widać szczególnie w próbach szybkiego wyprowadzania piłki z własnej połowy gdzie Odra notowała dużo strat spowodowanych bardzo agresywną grą Zjednoczonych. W 60min Goście nieudolnie wybijają piłki z własnego pola karnego, piłkę w okolicach 20-metra przejmuje Krzysztof Dudek mija zawodnika gości i strzałem za pola karnego pokonuje bramkarza Odry, mamy 2-0! Po tej bramce Odra odkrywa się i nadziewa się na kolejne kontry gospodarzy po dwóch z nich w końcówce spotkania Dominik Kowalski strzela 2-bramki ustalając wynik meczu na 4-0! (Asysty Pawła Kota i Pawła Buczki).

Zakończyliśmy jesień w dobrym stylu notując drugie zwycięstwo pod rząd co pozwoliło ulokować się na 5-msc w tabeli. Zjednoczeni ze spokojem mogą przygotowywać się do rundy wiosennej. Jednak na pewno w okresie zimowym przydało by się powiększyć kadrę gdyż nie wyglądało to ostatnio za dobrze.