Dobra seria-przeszłość SERIA PORAŻEK-smutna rzeczywistość

Zjednoczeni Szczepanów udali się na mecz do Starego Dworu…………… na wycieczkę zwiedzili Brzeg Dolny, Rokitę oraz ośrodek w Wałach po czym wpadli do Starego Dworu i dostali łomot od drużyny Odry.

Zjednoczeni nie tylko lekceważą drużynę Odry ale również swoich kibiców którzy za nimi podążają grają bardzo przeciętnie nie przypominając drużyny z meczów na własny boisku w których widać pełną mobilizację. Zjednoczeni popełniają za dużo błędów indywidualnych grają czasami za egoistycznie ufając w swoje umiejętności - piłka nożna to gra zespołowa. Brak treningów był bardzo widoczny u niektórych zawodników.

Zjednoczeni przegrywają to spotkanie zasłużenie, grają słabe spotkanie nie stwarzając zbyt wiele okazji bramkowych. Dużym problemem Zjednoczonych staje się przede wszystkim brak ławki rezerwowych Trener nie ma możliwości manewru i jeżeli ta sytuacja się nie zmieni w najbliższym czasie, jestem w 100% przekonany że do ostatniej kolejki sezonu będziemy musieli się martwić o utrzymanie .

PS. Statystyki na wyjazdach 1-1-3 bramki 5-12