Wygrana z Sokołem Smolec

W kolejnym spotkaniu Zjednoczeni Szczepanów podejmowali drużynę Sokoła Smolec.

Po kolejnych trzech porażkach spotkanie ze Smolcem miało przełamać złą passę, więc Zjednoczeni wyszli na to spotkanie bardzo skoncentrowani.

W początkowej części spotkania mecz był wyrównany, jednak to drużyna Sokoła dzięki niezbyt udanymi próbami wyprowadzenia akcji przez gospodarzy stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji. Na szczęście goście zmarnowali kilka dogodnych akcji. Zjednoczeni z minuty na minutę rozkręcali się wymienili kilka podań nie tylko na swojej połowie ale coraz częściej przenosili je pod bramkę Sokoła. Około 25 minuty indywidualną akcją popisał się Paweł Kot którą wykończył przepięknym strzałem z 20m i prowadzimy 1-0. Do przerwy nic się nie zmienia.

Po zmianie stron Sokół próbował wyrównać lecz nie bardzo potrafił sobie poradzić z dobrze grającą defensywą Gospodarzy Sokół tracił piłkę i nadziewał się na kontry Szczepanowa jedną z nich po podaniu Denisa Puzio na bramkę zamienił Marko Puzio i mieliśmy 2-0. Zjednoczeni kontrolowali grę i kwestią czasu miały być kolejne bramki, niestety w jednej z pozoru łatwych piłek do złapania nasz golkiper popisał się typowym kiksem a Sokół zdobył bramkę kontaktową. Sokół jeszcze chciał coś zmienić w tym spotkaniu niestety dla gości na chęciach się skończyło a Zjednoczeni podwyższyli wynik spotkania po ładnej akcji na 3-1 i było po meczu.

Po tym spotkaniu widać jak bardzo ważnym elementem gry Naszego zespołu tym sezonie jest gra defensywy jak gramy poprawnie z tyłu to i w ataku potrafimy sobie poradzić mimo że w tym sezonie dysponujemy trochę mniejszym polem manewru niż miało to miejsce w poprzednim sezonie.

Gratulacje dla Całego zespołu za determinacje i walkę o zwycięstwo za tydzień gramy ze Złotnikami i liczę na kolejne dobre spotkanie Zjednoczonych i kolejne punkty.