Wygrana z Jerzmanowem.

Zjednoczeni Szczepanów w ostatnim spotkaniu pokonali Błękitnych Jerzmanów 1-0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Dominik Kowalski.

Zjednoczeni do tego spotkania przystępowali w dosyć eksperymentalny składzie drużynę w ostatnim czasie nęka plaga kontuzji oraz absencji zawodników z różnych powodów.

Obydwie drużyny zagrały bardzo słabe spotkanie, widowisko to raczej przypominało rozgrywki na nieco niższym szczeblu rozgrywek, akcje były przeprowadzane chaotycznie a celne strzały na bramkę rzadkością, jedyna bramka padła po  efektownym strzale z przewrotki  Dominika Kowalskiego dając Zjednoczonym zwycięstwo.

Zjednoczeni przerwali tym zwycięstwem fatalną passe trzech porażek ( bilans bramek 3-15) i wciąż zajmują w tabeli piąte miejsce

Za tydzień wyjazd do Parasola Wrocław a tam z taka grą to raczej nie ma co liczyć na punkty.