Wygrana na początek!!!

W pierwszej kolejce podejmowaliśmy drużynę MKS Kostomłoty. Wynik naszej drużyny był wielką niewiadomą ponieważ nikt z nas do końca nie wiedział w jakiej dyspozycji jest nasza drużyna po okresie przygotowawczym.

W meczu o punkty nasza drużyna zagrała rozważnie i z pełną konsekwencją założeń przedmeczowych, mimo prowadzenia gości zagraliśmy cierpliwie i konsekwentnie co zaowocowało prowadzeniem do przerwy 2-1 po dwóch dobrze wykonanych rzutach wolnych przez Pawła Kota (bramka Przemysława Brodala-dobitka) oraz Marcina Szczepaniaka ( bramka samobójcza).

Po przerwie graliśmy uważnie w obronie i groźnie wyprowadzaliśmy zespołowe  kontry po dwóch z nich Rafał Żyławy strzelił bramki a asystami popisali się Artur Gielec i Paweł Buczko. Drużyna MKS nie bardzo potrafiła poradzić sobie z dobrze grającą defensywą Zjednoczonych i nie stworzyła sobie zbyt wielu dogodnych sytuacji do strzelenia bramki a drużyna gospodarzy w końcówce mogła wręcz podwyższyć wynik spotkania ale brakło trochę zimnej krwi oraz z dobrej strony pokazał się bramkarz MKS-u.

podsumowanie: zagraliśmy dobre spotkanie, wygraliśmy zasłużenie a postawa nowych zawodników napawa optymizmem.

Witamy również w naszym zespole Przemysława Brodala ( MKS Kostomłoty), Krzysztofa Dudka (Zjednoczeni Łowęcice ) oraz trenera Waldemara Masalskiego wszystkim życzymy sukcesów sportowych.